Zobacz nowości:

Informacje organizacyjne

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj212
mod_vvisit_counterWczoraj1853
mod_vvisit_counterTen tydzień3622
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.11703
mod_vvisit_counterTen miesiąc12149
mod_vvisit_counterPoprz. mies.24207
mod_vvisit_counterWszystkie1095244

Czytelnicy online: 33
Twój IP: 3.233.220.21
Dziś jest: 2020-04-08 02:29Świadomy Oddech i Związki. Warsztat oddechowy dla singli i par.

Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich zaprasza na warsztat, na którym otrzymasz zestaw prostych i skutecznych narzędzi do codziennego stosowania.

prowadzi Paweł Trzciński - certyfikowany trener rebirthingu

9-10 maja 2020 w Warszawie

 

ŚWIADOMY ODDECH I ZWIĄZKI.

WARSZTAT ODDECHOWY DLA SINGLI I PAR.

Szczęśliwy i partnerski związek jest dla większości z nas niezmiernie ważny - głównie dlatego, że daje on przyjemne i zasilające nas uczucie więzi i bliskości. Daje też mocne podstawy do realizacji siebie we wszystkich przestrzeniach życia. Niestety często nasze początkowo szczęśliwe relacje stają się z czasem trudne i rozczarowujące. A jeśli jesteśmy singlem często mamy w sobie nieświadomy opór by w ogóle przyciągnąć do siebie potencjalnego partnera/partnerkę i  budować z nim/nią związek.

"Związki się nie udają, ponieważ my w nich nie jesteśmy. Nasze dorosłe ciała są w tych związkach, ale nasza psychiczność trwa zatrzaśnięta w pętlach reakcji i wzorców wytworzonych 20, 30, 40, 50 lat temu." - jak to trafnie podsumowała psycholog Marta Niedźwiecka w jednym ze swoich podcastów z serii "Niedzwiecka o Zmierzchu".

Czy wiesz, że stan ciągłego stresu, mającego swoje źródło w nieświadomych, nierozwiązanych emocjach z przeszłości, odłącza nasze wyższe możliwości poznawcze i bardzo często uruchamia automatyczne reakcje, których nauczyliśmy się w dzieciństwie? Jeśli takie reakcje przenosimy na partnera, nieświadomie obarczamy go winą za wywołanie w nas tych wzorców emocji z dzieciństwa. A gdy aktualnie nie mamy partnera te reakcje mogą skutecznie nas blokować w przyciąganiu do siebie osób wzbudzających nasze zainteresowanie albo mogą przyciągać osoby, z którymi trudno jest zbudować szczęśliwy związek.

Tym co może pomóc uwolnić te zatrzaśnięte w dzieciństwie emocje to świadomy oddech, który likwiduje blokady energetyczne w ciele i uwalnia niepotrzebny bagaż emocjonalny. Dzięki takiemu oddechowi możemy przywrócić żywotność swojemu ciału. Możemy rozpoznać ważne dla nas, rzeczywiste potrzeby, którym warto dać należne miejsce w naszym życiu. Świadomy oddech ułatwia też zachowanie uważności w zwykłych codziennych sytuacjach, tak aby więcej nie podążać za wyuczoną w dzieciństwie automatyczną reakcją. Daje nam to możliwość działania adekwatnie do sytuacji, z pozycji naszej dotychczasowej życiowej mądrości, widząc całe wydarzenie takie jakie rzeczywiście jest a nie takie, jakie wydawałoby się kilkuletniemu dziecku.

Zapraszamy na warsztaty, na których otrzymasz zestaw prostych i skutecznych narzędzi do codziennego stosowania, ułatwiających pozostawienie zbędnego balastu przeszłych emocji. Poprzez pracę z oddechem (w tym sesję świadomego oddechu – rebirthing), medytacje w ruchu, procesy z innymi uczestnikami warsztatów a także poprzez przyswojenie podstawowej wiedzy o tym jak nasz system przekonań wpływa na nasze związki zrobisz istotny krok w kierunku poprawy jakości swoich relacji. A jeśli obecnie nie jesteś w związku, utworzysz solidne podstawy, aby przyciągnięta do Twojego życia osoba dużo bardziej rezonowała z tym czego rzeczywiście pragniesz dla siebie.

 

Prowadzący Paweł Trzciński jest profesjonalistą IT i realizatorem dźwięku. Praktyk i certyfikowany trener rebirthingu (www.rebirthing.pl), od ponad 30 lat interesuje się eksploracją świadomości. Swoją wiedzę techniczną łączy z medytacyjnymi eksperymentami. Pracuje z realizacją nagrań muzycznych ułatwiających wchodzenie w stan alfa i theta z prowadzonymi słownie medytacjami eksplorującymi te stany umysłu. Eksperymentuje też z afirmacjami i indukcjami hipnotycznymi pozytywnych umiejętności przekazywanymi w stanie theta. Kilka lat temu opracował autorską metodę zmiany przekonań życiowych (ARLS - Advanced Reprograming Life Scripts) przy użyciu nagrań z dudnieniami różnicowymi. Od ponad 20 lat współpracownik wrocławskiej Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), a od 10 lat członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA (www.monroeinstitute.org).

Opłata: 390 zł za osobę/490 zł za parę. Dla osób biorących udział w wakacyjnych wyjazdach z Akademią Życia 290 zł za osobę/390 zł za parę. Warunkiem uczestnictwa i rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 190 zł za osobę/250 zł za parę. Para może być różnej lub tej samej płci.

Uwaga: ograniczona liczba miejsc.

Miejsce: Nowolipki 21 A (z Dworca Centralnego 10 minut tramwajem), przedszkole w głębi podwórka, wejście dla personelu (nie od placu zabaw), sala gimnastyczna na 1 piętrze. Zakwaterowanie we własnym zakresie np. w pobliskim hostelu: http://www.elhostel.pl, tel: 691 409 173.

Godziny zajęć: sobota 10.00-19.00 (z godzinną przerwą na lunch), niedziela 10.00-15.00 (z krótką 30 min. przerwą na lunch).

 

ZAPISY: Agnieszka Jurko, mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl,  tel: 501 625 528